Kauno arkivyskupija Raseinių dekanatas  
       
Naujienos
Laikraštis
Šiluvos Jubiliejus
Ariogalos enciklopedija
Apie Ariogalą ir seniūniją
Bažnyčios ir parapijos istorija
Dvasininkai
Pastoracinė taryba ir sinodo grupė
Gyvenimas
Kalendorius ir nuorodos
English
 
 
Interneto svetainė:
kaunas.lcn.lt/parapijos/ariogala
El. paštas:
ariogala@kaunas.lcn.lt
 
Šv. Mišios:
Sekm.: 10.00 ir 12.00

Šešt.: 11.00 ir 17.00

II, III, IV, V – 17.00
 
 
Skelbimai:
MIELI PARAPIJIEČIAI IR VISI GEROS VALIOS ŽMONĖS
 
Prašome ir Jūsų suteikti finansinę paramą, kuri bus skirta Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapijos namų statybai.
 
Naujas pastatas bus skiriamas religinio, kultūrinio, meninio ir kitokio pobūdžio renginiams.
 
Ariogaloje jau tradiciniu yra tapęs politinių kalinių, tremtinių ir rezistencinės kovos dalyvių sąskrydis bei piligriminės kelionės į Šiluvą. Čia daug apsilanko žmonių ir su nuoskauda apgailestauja, kad nėra tinkamų parapijos namų.
 
ARIOGALOS ŠV. ARKANGELO MYKOLO PARAPIJA 
Įmonės kodas: 191045223
PARAMOS SĄSKAITA
LT 77 7300 0100 9954 0167
Bankas: Swedbank.
 
Kiekvieno mėnesio pirmąjį sekmadienį Ariogalos šv. arkang. Mykolo bažnyčioje Sumos šv. Mišių metu maldose prisiminsime visus rėmėjus.
 

NAUJIENOS

Stalo teniso varžybos 

Šių metų birželio 10 dieną Ariogalos parapijos namuose vyko Ariogalos stalo teniso varžybos. 2009 m. Ariogalos šv. Arkang. Mykolo bažnyčios klebonas kun. Gintautas Jankauskas  naujai pastatytuose parapijos namuose įrengė sales ir pastatė du stalo teniso stalus.

Nuo to laiko pradėjo rinktis į parapijos namus visi norintys išmokti ir pažaisti stalo tenisą. Klebonas Gintautas yra tikras stalo teniso gerbėjas. Jis sukaupė nemažai žinių apie šį žaidimą ir jo istoriją.
 
 
Pradedant 2011 m. pradėjo vykti tradiciniai kalėdiniai ir velykiniai stalo teniso turnyrai. Covid-19 pandemija laikinai sustabdė turnyrus, tačiau birželio 10 d. į Ariogalą rinkosi stalo teniso mėgėjai į tradicinį dešimtąjį turnyrą.
 
 
Raseinių KKSC direktoriaus pavaduotojas suaugusių sportui Gintautas Balčaitis turnyro dalyviams įsteigė atminimo medalius, o prizininkams  taures. Visi dalyviai buvo išsiilgę varžybų, todėl nuo pat pradžių užvirė atkaklios stalo teniso kovos.
 
 
Mažajame finale susitiko Klemensas Krolys (Viduklė) ir Edmundas Jonyla (Raseiniai). Pirmąją partiją laimėjo 11:8 Klemensas, antrąją – 11:9 Edmundas. Buvo žaidžiama trečioji lemiama partija kurią 11:7  ir trečiąją vietą iškovojo Edmundas Jonyla.
 
 
Didžiajame finaliniame susitikime intrigos buvo mažiau. Sausu rezultatu 2:0 (11:7 11:8) Valdas Antanavičius (Viduklė) nugalėjo Gintautą Navakauską (Akademija-Kėdainiai) ir džiaugėsi iškovota nugalėtojo taure.
 
 
Penktąją vietą užėmė Gintautas Jankauskas (Ariogala), šeštąją – Vytautas Trumpaitis (Kėdainiai), septintąją – Petras Karalius (Čekiškė), aštuntąją – Ramūnas Paulauskas (Ariogala), devintąją – Algirdas Masteika (Raseiniai), dešimtąją – Albinas Klastauskas (Girkalnis), vienuoliktą – Virginijus Šteimantas (Ariogala).
 
 
Šio turnyro pagrindinį organizatorių Ariogalos kleboną Gintautą Jankauską apdovanojo saldžiaisiais prizais Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla ir Gintautas Balčaitis. Vytautas Juškevičius visus turnyro dalyvius pavaišino šviežiu medumi.
 
Stalo teniso vyr. teisėjas    Zenonas  Rajunčius

 

  << į puslapio viršų
Atnaujinta 2023 09 27
 
© 2003 Katalikų interneto tarnyba, el. paštas: p-kaunas@lcn.lt
© 2003 Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapija