Kauno arkivyskupija Raseinių dekanatas  
       
Naujienos
Laikraštis
Šiluvos Jubiliejus
Ariogalos enciklopedija
Apie Ariogalą ir seniūniją
Bažnyčios ir parapijos istorija
Dvasininkai
Pastoracinė taryba ir sinodo grupė
Gyvenimas
Kalendorius ir nuorodos
English
 
 
Interneto svetainė:
kaunas.lcn.lt/parapijos/ariogala
El. paštas:
ariogala@kaunas.lcn.lt
 
Šv. Mišios:
Sekm.: 10.00 ir 12.00

Šešt.: 11.00 ir 17.00

II, III, IV, V – 17.00
 
 
Skelbimai:
MIELI PARAPIJIEČIAI IR VISI GEROS VALIOS ŽMONĖS
 
Prašome ir Jūsų suteikti finansinę paramą, kuri bus skirta Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapijos namų statybai.
 
Naujas pastatas bus skiriamas religinio, kultūrinio, meninio ir kitokio pobūdžio renginiams.
 
Ariogaloje jau tradiciniu yra tapęs politinių kalinių, tremtinių ir rezistencinės kovos dalyvių sąskrydis bei piligriminės kelionės į Šiluvą. Čia daug apsilanko žmonių ir su nuoskauda apgailestauja, kad nėra tinkamų parapijos namų.
 
ARIOGALOS ŠV. ARKANGELO MYKOLO PARAPIJA 
Įmonės kodas: 191045223
PARAMOS SĄSKAITA
LT 77 7300 0100 9954 0167
Bankas: Swedbank.
 
Kiekvieno mėnesio pirmąjį sekmadienį Ariogalos šv. arkang. Mykolo bažnyčioje Sumos šv. Mišių metu maldose prisiminsime visus rėmėjus.
 

NAUJIENOS

Pajakalniškiuose įamžintas pokario kovų dalyvių atminimas

Sovietmečio represinių struktūrų išniekintų ir nukankintų laisvės kovų dalyvių ir jų rėmėjų atminimas įamžintas Pajakališkių kaime.  Renginį organizavo Ariogalos gimnazija.

Pajakališkiuose, kur pokario metais buvo išniekinta ir nužudyta kelios dešimtys Lietuvos partizanų ir jų ryšininkų, atidengtas Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro tipinis paminklas, pastatyti informacijos stendai, kas vyko šioje vietoje, sutvarkyta prieiga, čia iškilo vėliavos stiebas, kuriame suplevėsavo trispalvė, pastatyti suolai, ant kurių prisės edukacijų, ekskursijų dalyviai, istorijos pamokose dalyvausiantys moksleiviai.
 
Iškilmingoje ceremonijoje dalyvavo Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų orkestras, didelis būrys Raseinių rajono  jaunųjų šaulių. Šūvių salvėmis žuvusiųjų atminimą pagerbė Lietuvos šaulių sąjungos Vytauto Didžiojo antrosios rinktinės nariai.
 
“Labai džiaugiamės įgyvendinę šį Lietuvos krašto apsaugos ministerijos finansuotą projektą. Laikas neištrynė ir neištrins pokario kovotojų, kurie už Lietuvos laisvę sumokėjo pačia brangiausia kaina, atminimo. Ši vieta visų kartų žmonėms, ypač jaunimui, primins, kaip svarbu išsiugdyti patriotinius jausmus ir drąsiai stoti į kovą su okupantais”, – teigė šio projekto iniciatorius ir vadovas, Ariogalos gimnazijos istorijos mokytojas, Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys Andrius Bautronis.
 
Alvydas STANIULIS

 

  << į puslapio viršų
Atnaujinta 2024 05 14
 
© 2003 Katalikų interneto tarnyba, el. paštas: p-kaunas@lcn.lt
© 2003 Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapija