Kauno arkivyskupija Raseinių dekanatas  
       
Naujienos
Laikraštis
Šiluvos Jubiliejus
Ariogalos enciklopedija
Apie Ariogalą ir seniūniją
Bažnyčios ir parapijos istorija
Dvasininkai
Pastoracinė taryba ir sinodo grupė
Gyvenimas
Kalendorius ir nuorodos
English
 
 
Interneto svetainė:
kaunas.lcn.lt/parapijos/ariogala
El. paštas:
ariogala@kaunas.lcn.lt
 
Šv. Mišios:
Sekm.: 10.00 ir 12.00

Šešt.: 11.00 ir 17.00

II, III, IV, V – 17.00
 
 
Skelbimai:
MIELI PARAPIJIEČIAI IR VISI GEROS VALIOS ŽMONĖS
 
Prašome ir Jūsų suteikti finansinę paramą, kuri bus skirta Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapijos namų statybai.
 
Naujas pastatas bus skiriamas religinio, kultūrinio, meninio ir kitokio pobūdžio renginiams.
 
Ariogaloje jau tradiciniu yra tapęs politinių kalinių, tremtinių ir rezistencinės kovos dalyvių sąskrydis bei piligriminės kelionės į Šiluvą. Čia daug apsilanko žmonių ir su nuoskauda apgailestauja, kad nėra tinkamų parapijos namų.
 
ARIOGALOS ŠV. ARKANGELO MYKOLO PARAPIJA 
Įmonės kodas: 191045223
PARAMOS SĄSKAITA
LT 77 7300 0100 9954 0167
Bankas: Swedbank.
 
Kiekvieno mėnesio pirmąjį sekmadienį Ariogalos šv. arkang. Mykolo bažnyčioje Sumos šv. Mišių metu maldose prisiminsime visus rėmėjus.
 

NAUJIENOS

Advento popietė Ariogaloje "Prie gerumo šviesos..."

Adventas. Degame žvakes ant Advento vainiko, laukiame Viešpaties gimimo, tikimės, kad ir mūsų širdyse užgims kažkas naujo, šviesaus ir tikro. Renkamės pabūti kartu, pasidžiaugti vieni kitais, pasidalinti savo dvasiniais turtais.

Gruodžio 12 d. tokiam maloniam pasibuvimui jau šeštą kartą atvėrė duris Ariogalos šv. Arkangelo Mykolo parapijos namai. Ariogališkiai rinkosi į adventinę popietę „Prie gerumo šviesos”. Popietę organizavo Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centro Ariogalos kabineto darbuotojos Meilutė Karaktinavičienė ir Edita Kruvelienė.
Tikriausiai pritartų visi atėjusieji – jautėmės lyg viena šeima. Renginio siela, Aldona Radčenko, savo iš širdies gelmių plaukiančiomis eilėmis bei humoristės talentu būrį atskirų žmonių apjungė į bendrą, šiluma ir draugyste alsuojančią sąmonę.
Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapijos klebonas kunigas Gintautas Jankauskas pasveikino susirinkusiuosius, palinkėjo vilties, šviesos, meilės, prasmingų švenčių. Popietėje dalyvavo ir visus pasveikino Raseinių meras Andrius Bautronis, Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla, Ariogalos miesto ir kaimo seniūnai  Saulius Buivydas ir Ligita Žebelienė,  RNDUC direktorės pavaduotojas Rolandas Baltrušaitis bei socialinė darbuotoja Inga Karpinienė, Ariogalos gimnazijos direktorius Arvydas Stankus su žmona Daiva, Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys Jonas Vazgys, verslininkai Vaida ir Juozas Sakamarakai.
Susirinkusiems savo dainas dovanojo Ariogalos bendruomenės ir neįgaliųjų dienos centro ansamblis. Jų dainoms žodžius kuria Petrutė Stankienė, o muziką – Alma Judeckienė. Visus sužavėjo mažoji atlikėja Gabija, padainavusi „Kalėdų giesmelę”. Susimąstyti, pakilti virš kasdienybės pakvietė kapelos „Šaltinėlis” vadovo Jono Urbono atliekami kūriniai  birbyne.
Ariogala nėra didelė, tie patys ariogališkiai – ir bendruomenės nariai, ir TAU studentai, gausiai susirinkę popietėn. Visi pasidžiaugėme, kad šiais metais Ariogaloje pradėjo gyvuoti  trečiojo amžiaus universiteto fakultetas.  Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos direktoriaus pavaduotoja, TAU universiteto koordinatorė Silvija Morkevičienė universiteto mokytojoms savanorėms įteikė padėkos dovanėles.
Renginio sumanytoja Meilutė Karaktinavičienė atėjo lydima viso būrio kalėdinių angeliukų, kurie nutūpė visų rėmėjų bei pagalbininkų delnuose, kaip padėka už nuolatinį palaikymą ir pagalbą.
Kalėdinę dainą visus drauge sudainuoti pakvietė  Aldona Radčenko.
Popietės dalyvių laukė Agapė, kurią palaimino klebonas Gintautas Jankauskas. Laužėme kalėdaičius, dalindamiesi tarpusavyje širdies šiluma ir šventiška nuotaika, tą šilumą kiekvienas parnešėme ir į savo namus.
 
Sigita Laurynaitienė

 

  << į puslapio viršų
Atnaujinta 2024 05 14
 
© 2003 Katalikų interneto tarnyba, el. paštas: p-kaunas@lcn.lt
© 2003 Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapija